.

HAKKIMIZDA

GÜNEŞLER MİBZER; Tarım makinaları ve ziraat aletleri imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Tarım makinaları ve ekipmanlarının üretimi ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize "Güneşler Mibzer "kalitesi ve farkıyla en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla 1969 yılında kurulmuştur.

1967 yılından günümüze kadar geçen zaman içinde 54 yıldır ülkemizin dört bir yanına pazarlanan tarım makinalarımız, firmamızın haklı gururunu ve onurunu taşımaktadırlar.

Firmamız; Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta, sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Kombine hububat ekim makinası (Mibzer), Döküm merdane, Yaylı kürüm, yaylı tırmık ve kaz ayağından (Kültüvatör) oluşmaktadır.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

ARA

WHATSAPP